Szablony malarskie czy naklejki ścienne?

Szablony malarskie czy naklejki ścienne?

Mieszkam w płot w płot z miłą sąsiadką. Jest starsza ode mnie o pięć lat, ale co to za różnica, dogadujemy się bardzo dobrze. Jak mam wolną chwilę, to wpadam do niej na ploteczki.

Szablony malarskie ozdobą dla domu

Opowiadała, że kupiła sobie nowe naklejki do kuchni, więc poszłam je podziwiać. Faktycznie, ładnie się prezentowały. Ona to ma gust, też muszę się w końcu zdecydować na jakieś u siebie, bo fajnie odświeżają wygląd mieszkania. Może też byłyby doskonałe szablony malarskie, bo wtedy będę mogła sobie wymalować tego więcej. Poradziła mi, aby wybierać takie w kolorze niebieskim, bo ładnie się komponują. Nie wiem, czy nie będę wolszablony malarskieała, aby naklejki ścienne zdobiły i moją sypialnię, no ale nie wiem, czy mogę się aż tak bardzo rozszaleć. No ale cóż, raz się żyje, i nie ma co się zastanawiać. Przecież to tylko małe wzorki. Nic się nie stanie, nawet jak mi nie wyjdą dobrze. Sąsiadka opowiadała, że wybiera się niedługo na zajęcia fitnessu, bo chce nabrać trochę zgrabnego ciała. Pytała, czy może będę chciała z nią chodzić. Odpowiedziałam, że jeszcze muszę pomyśleć, bo trochę mnie z tym zaskoczyła. Nie wiem też, czy będzie mnie stać, bo takie zajęcia pewnie nie należą do najtańszych, muszę sprawdzić ceny. Mówiła, że jest niedrogo, no ale nie wiem ile dla niej to tanio. Taki sport na jesień to w sumie całkiem dobra sprawa. Może bym nabrała trochę odporności, bo teraz byle co i kicham. Przynajmniej miałabym z kim chodzić, bo skoro ona się zapisała, to byłoby mi raźniej. Rozmawiałyśmy też o dzieciach. Mówiła, że jej syn przyprowadził ostatnio jakąś dziewczynę w tatuażach do domu, i boi się, że ona mu poprzestawia w głowie.

Uspokoiłam ją, ze takie znaki na ciele, to nie świadczą, że ktoś jest zły. To tylko symbole. No ale matka zawsze się denerwuje i tak. No ale syn sam wybiera sobie kobiety, nic nie poradzi.