Skuteczny derma roller

Skuteczny derma roller

Nasza skóra z wiekiem traci elastyczność i staje się coraz bardziej pomarszczona. Wynika to głównie z faktu, że z wiekiem wielkość produkcji kolagenu spada i nasza skóra coraz wolniej się regeneruje. Dla zachowania jej dobrego stanu, powinniśmy o nią efektywnie dbać. 

Do czego służą derma rollery? 

efektywny derma rollerWiele kobiet regularnie odwiedza salony kosmetyczne, aby w profesjonalny sposób zadbać o swoją skórę. Szczególnie dbamy o twarz, gdyż na niej zmarszczki są bardzo szybko widoczne. Pierwsze się pojawiają zmarszczki mimiczne, które można zlikwidować, lub znacznie zmniejszyć. W tym celu konieczny będzie efektywny derma roller, który jest uzbrojony w dziesiątki maleńkich igiełek. Jest to przyrząd i bardzo niewielkich rozmiarach i prostej budowie. Składa się z uchwytu do trzymania i niewielkiej rolki usianej małymi igiełkami, które skutecznie nakłuwają skórę, pobudzając ją tym samym do odnowy. Dzieje się tak dzięki zmuszeniu organizmu do produkcji kolagenu, który jest niezbędny w regeneracji naskórka. Powstałe uszkodzenia skóry są bardzo niewielkie, ale skutecznie wymuszają działanie organizmu. Dzięki takiemu zabiegowi, nasza skóra w szybkim czasie zyska młodzieńczy wygląd, stanie się jaśniejsza, drobne zmarszczki ulegną znacznemu spłyceniu, a blizny będą mniej widoczne. Stosowanie derma rollera jest bardzo proste, wystarczy jeździć rolką po twarzy z jednakowym naciskiem, wykonując ruchy pionowe i poziome. Powinno się przynajmniej trzy – cztery razy nakłuć to samo miejsce, aby odpowiednio pobudzić skórę. 

Cena takiego przyrządu zaczyna się od trzydziestu złotych, a kończy nawet na kilkuset. Rozpiętość wartości zależy przede wszystkim od modelu, wyposażenia i producenta. Dermal roller można stosować samodzielnie w domu nie tylko na twarzy, ale na całym ciele.

Close Menu