Rodzinny wyjazd w góry

Rodzinny wyjazd w góry

Obiecałem żonie, że zabiorę naszą rodzinę na wakacje w jakieś fajne miejsce. Dzieciaki już były na tyle duże, że bez problemu mogłem je na wakacje zabrać i wiedziałem, że zajmą się sobą. Dzięki temu będę mógł odpocząć, bo przecież od tego właśnie jest urlop.

Komfortowy ośrodek z noclegami dla dużych rodzin

Białka Tatrzańska - noclegi dla rodzinWycieczka zagraniczna nie wchodziła w grę, ponieważ było zbyt wiele formalności do załatwiania a czasu niewiele. Zdecydowałem, że zabiorę rodzinę w góry, ponieważ ani moja żona, ani dzieciaki nigdy tam nie były. Mój kolega z pracy co roku jeździł w góry i dlatego poprosiłem go, że polecił mi jakieś dobre miejsce. Jego oceną najlepszym wyborem była Białka Tatrzańska – noclegi dla rodzin tam były dostępne od ręki i zapewnił mnie, że z łatwością coś znajdę i na dodatek za niewielkie pieniądze. Sprawdziłem ośrodki w Białce Tatrzańskiej i sporo noclegów znalazłem. Zdecydowałem się na ośrodek, który oferował komfortowe domki dla dużych rodzin, ponieważ chciałem, żeby każdy miał swoją przestrzeń i dobrze czuł się na tych wakacjach. To miały być tak naprawdę pierwsze wspólne wakacje. O swojej decyzji poinformowałem rodzinę zaraz po dokonani rezerwacji i pokazałem wszystkim zdjęcia domku ze strony internetowej tego ośrodka. Żona uznała, że nawet w domu nie mamy takich komfortów. Fakt, była tam duża wanna z hydromasażem, sypialnia z dużym łóżkiem i dodatkowe trzy pokoje. Kuchnia również była sporych rozmiarów. Rodzina była zachwycona wyborem, którego dokonałem.

Do Białki Tatrzańskiej dotarliśmy w piątek o jedenastej rano i od razu skierowaliśmy się do wynajętego domku. Wszystko było przygotowane na nasz przyjazd. Na dzieciaki czekał kosz ze słodyczami a dla mnie i żony grzaniec. Takie przywitanie zrobiło na mnie ogromne wrażenie.

Close Menu