Przekażę siostrze bieliznę i ubrania ciążowe

Przekażę siostrze bieliznę i ubrania ciążowe

Moje dziecko skończyło już trzy lata i poszło do przedszkola. Jestem bardzo zadowolona z placówki, którą wybrałam z mężem. Panie bardzo przykładają się do swojej pracy i dzieciaki je uwielbiają. Wszystkie chętnie przychodzą na zajęcia i aktywnie w nich uczestniczą.

Robię porządek z bielizną ciążową

biustonosz do karmieniaDzisiaj mam trochę czasu więc postanowiłam zabrać się za porządki w szafie. Mój syn jest w przedszkolu a mąż w pracy. Ja pracuję zdalnie i wszystkie zlecenia na dzisiejszy dzień już wykonałam. Porządek w szafie robię raz na jakiś czas. Wszystkie swoje ubrania ciążowe a także staniki dla karmiącej mamy postanowiłam posegregować i schować do piwnicy. Kiedy karmiłam dziecko kupowałam najlepsze staniki do karmienia, które były dostępne na rynku. Bardzo chciałabym jeszcze kiedyś zostać mamą ale na razie nie możemy sobie na to pozwolić. Zajęliśmy się z mężem budową domu i teraz wszystkie swoje pieniądze wkładamy w budowę. Jak się już urządzimy pomyślimy o powiększeniu naszej rodziny. Na razie biustonosze i całą taką ciążową bieliznę muszę popakować w worki próżniowe żeby zrobić w szafie wolne miejsce. Przy dziecku każda wolna powierzchnia jest mile widziana. Nawet nie sądziłam, że tyle ubranek jest potrzebnych. Synek od kiedy poszedł do przedszkola co chwilę przychodzi z dziurawymi spodniami. Muszę mu dokupować różne rzeczy żeby do przedszkola był zawsze ładnie ubrany.

Jak się dzisiaj dowiedziałam moja siostra jest w ciąży. Zamiast chować nie używane przeze mnie ubrania ciążowe postanowiła jej przekazać. Nawet jak coś się zniszczy to nie będzie mi szkoda. Cieszę się, że bielizna i ubrania się jeszcze przyda. Uwielbiam moją siostrę i bardzo się cieszę, że jest w ciąży. Jako starsza siostra będę mogła jej pomagać przy dziecku i doradzać jakie rzeczy warto kupować.

Więcej informacji https://e-amazonka.pl

Close Menu