Poszukiwania pracownika z Ukrainy

Poszukiwania pracownika z Ukrainy

Od kilku lat uprawiam truskawki na kilku hektarach ziemi, którą odziedziczyłam po rodzicach. W tym roku truskawki wyjątkowo obrodziły. Musiałam zatrudnić pracowników, którzy zajęliby się ich zrywaniem. Zadzwoniłam do osób, które zatrudniałam w zeszłym roku, ale w tym nikt z nich nie był zainteresowany pracą. Doszłam do wniosku, że najlepiej będzie zatrudnić Ukraińców do pracy.

Sposoby na pozyskanie pracownika z Ukrainy

jak szukać pracowników z ukrainyOstatnio do naszego kraju napłynęło dosyć sporo imigrantów z Ukrainy, dlatego byłam pewna, że bez problemu uda mi się znaleźć Ukraińców do pracy w polu, przy zrywaniu pomocy. Jednakże, byłam kobietą starej daty i zwyczajnie nie wiedziałam jak szukać pracowników z ukrainy. Porozmawiałam na ten temat z młodą sąsiadką, która powiedziała mi, że istnieje przynajmniej kilka sposobów na to jak szukać pracowników z ukrainy do pracy w naszym kraju. Przede wszystkim można skorzystać z międzynarodowej agencji pracy tymczasowej. Jest to najbardziej opłacalny zarówno pod względem finansowym jak i organizacyjnym, sposób na to, aby pozyskać pracowników do pracy. Jednak, jeżeli zależy nam na czasie zawsze można szukać pracowników z Ukrainy na internecie. Takie osoby bardzo często ogłaszają się na portalach społecznościowych. Można również samemu dodać ogłoszenie o tym, że poszukujemy Ukraińców do pracy przy zbiorach owoców.

Idąc za radami mojej sąsiadki, zdecydowałam się poszukać Ukraińców do pracy w naszym kraju poprzez agencję pracy tymczasowej. Jak się już wkrótce okazało, to był bardzo dobry wybór. Przede wszystkim taka agencja zrzesza bardzo dużą bazę klientów, dzięki czemu bez problemu udało mi się tam znaleźć wykwalifikowanych Ukraińców do pracy na polu. Znalazłam pracowników z Ukrainy bardzo szybko. Polecam ten sposób pozyskiwania pracowników do pracy.