Musiałam zaopatrzyć się w odzież medyczną

Musiałam zaopatrzyć się w odzież medyczną

Ostatnio moja mama trafiła do szpitala w ciężkim stanie. Po długim leczeniu, szpital zdecydował się ją wypisać. Powinna trafić do hospicjum, ale na miejsce w hospicjum bardzo długo się czeka, a szpital nie chciał jej dłużej trzymać. Zdecydowałam się zabrać ją do domu, ale musiałam się na to przygotować. Musiałam kupić odzież medyczną, którą będę zakładać podczas opieki nad mamą. 

Gdzie w Łodzi kupię odzież medyczną?

odzież medyczna łódź sklepPoszukiwania potrzebnego dla mnie sprzętu rozpoczęłam od internetu. Wpisałam w wyszukiwarkę frazę: odzież medyczna łódź sklep i zaczęłam przeglądać wyniki. Znalazłam adres jednego polecanego sklepu medycznego znajdującego się w centrum Łodzi. Wybrałam się tam. Sklep okazał się bardzo dobrze zaopatrzony w asortyment medyczny. Bez problemu udało mi się tam dostać fartuchy, czepki jednorazowe, a także lateksowe rękawiczki. Zakupiłam także okulary ochronne. W tym sklepie ceny były bardzo przystępne, a asortyment naprawdę bogaty. Można było kupować ubrania medyczne w ilości hurtowej lub detalicznej. Nie było problemu z wystawieniem faktury VAT dla osoby prywatnej. Odzież medyczna jaka była w tym sklepie były to profesjonalne i higieniczne ubrania, z których korzystano także w szpitalach. Świadczyło to o wysokiej jakości tej odzieży. Fartuchy i rękawiczki były dostępne w wielu rozmiarach, dzięki czemu z łatwością mogłam dobrać ubrania do siebie.

Byłam bardzo zadowolona z zakupów w tym sklepie. Jego dużą zaletą był fakt, że znajdował się w centrum Łodzi i był tam bardzo łatwy dojazd. W dodatku przy okazji większych zakupów można było liczyć na rabat. W sklepie był bardzo duży wybór zarówno odzieży jednorazowej jak i praktycznych i wygodnych ubrań medycznych, które można było prać. Były one wysokogatunkowe oraz tanie.

Close Menu