Kupno niedrogiego komputera

Kupno niedrogiego komputera

Jestem młodym chłopakiem, który uwielbia grać w gry komputerowe. Postanowiłem jednak spróbować przekuć tę pasję w zarobek. Oczywiście nie na początku, jednak chciałem dać sobie szanse. Potrzebowałem jednak do tego celu nowego komputera, ponieważ podzespoły mojego urządzenia nie nadawałyby się do streamowania. Do dyspozycji miałem 2000 zł, dlatego też szukałem komputera w tej cenie.

Zakup komputera do streamowania

komputer do streamowania za 2000Moją wielką pasją są gry wideo. Uwielbiam spędzać czas na ogrywaniu kolejnych tytułów. Często również gram ze znajomymi, komentując to, co dzieje się na ekranie. Wielokrotnie słyszałem, że powinienem dzielić się swoimi gameplay’ami z innymi Internautami. Kiedy takich opinii usłyszałem dostatecznie dużo, postanowiłem spróbować. Niestety, mój sprzęt nie nadawał się do tego celu. Potrzebny był mi więc nowszy komputer do streamowania za 2000 zł. W grę wchodziły przede wszystkim używane jednostki. W wyborze odpowiedniego komputera pomógł mi mój zaufany przyjaciel, który studiuje informatykę i zna się na sprzęcie od strony technicznej. Gdy znalazłem odpowiedni komputer, byłem bardzo szczęśliwy. Nie wahając się dłużej, po prostu dokonałem zakupu i sfinalizowałem transakcję. Nie mogłem doczekać się momentu, w którym kurier dostarczy mi przesyłkę, a ja zacznę swoją przygodę ze streamowaniem. Miałem nadzieję, że mój pomysł wypali i swoją pasję z czasem przekuję w mniejszy, czy też większy zarobek.

Teraz kiedy od jakiegoś czasu robię streamy z gier wideo na swoim nowym komputerze, jestem bardzo zadowolony. Daje mi to bardzo dużo przyjemności, satysfakcji oraz zwyczajnej frajdy. Mój nowy komputer rewelacyjnie nadaje się do tego celu. Mam coraz większą publiczność i czuję się w swojej nowej profesji coraz bardziej swobodnie!