Kupno modnej bluzki z długim rękawem

Kupno modnej bluzki z długim rękawem

Lubiłam nosić wygodne ubrania i bardzo uważnie dobierałam garderobę. Miałam zgrabną sylwetkę i dzięki temu mogłam nosić dopasowaną odzież. Głównie nosiłam bluzki, spodnie i spódnice, bo w takich ubraniach właśnie czułam się najlepiej. Miałam też swój ulubiony butik, gdzie robiłam zakupy.

Modna bluzka damska dostępna w ulubionym butiku

bluzka damska z długim rękawemDo butiku zaglądałam raz w miesiącu i wtedy kupowałam sobie jakieś nowe ubranie. Kiedy pojawiłam się tam ostatnio, to zauważyłam, że w sprzedaży pojawiła się nowa bluzka damska z długim rękawem, która była bardzo modna. Bluzka była zwiewna, luźna i w białym kolorze z nadrukiem. Zachwyciła mnie z uwagi na nadruk, który był bardzo interesujący. Postanowiłam przymierzyć tę bluzkę, bo w szafie takiej właśnie mi jeszcze brakowało. Bluzka była w rozmiarze uniwersalnym i miałam nadzieję, że będzie dobrze na mnie leżała. Kiedy jednak ją ubrałam, to nie miałam żadnych wątpliwości. W żadnej innej bluzce z długim rękawem nie wyglądałam tak dobrze jak w tej. Na dodatek bluzka miała regulowane rękawy i mogłam je nosić jako trzy czwarte. Kupiłam tę bluzkę i już następnego dnia ubrałam do pracy. Koleżanki rzecz jasna od razu ją zauważyły. Krysia śledziła trendy w modzie i od razu powiedziała, że mam najmodniejszą bluzkę w tym sezonie. Byłam zadowolona, bo świetnie się czułam w tej bluzce. Nie tylko była modna i ładna, ale za to wygodna. Pasowała do jeansów, czy spodni materiałowych i spódnicy. Wybrałam najlepszą bluzkę i byłam zadowolona.

Zakupy nadal robiłam tylko w tym butiku, bo wiedziałam, że znajdę tam zawsze coś modnego i interesującego. Poza bluzkami dostępne były też spodnie i sukienki. Kupiłam sobie nawet jedną sukienkę na specjalne okazje, bo w swojej szafie nie miałam wcześniej ani jednej kiecki.

Close Menu