Idealna sala weselna w Legionowie

Idealna sala weselna w Legionowie

 

Ślub to najpiękniejszy dzień naszego życia. Jednak zanim spełnią się nasze marzenia musimy pozałatwiać sporo spraw, które są z tym związane. Między innymi musimy poprosić księdza o odprawienie mszy świętej a także znaleźć odpowiednią salę weselną.

Poszukiwania idealnej sali weselnej

wesele legionowoPamiętam dzień, w którym mój chłopak mi się oświadczył. Byliśmy wtedy na wycieczce ze znajomymi nad morzem. Nasz domek znajdował się prawie przy samej plaży. Chłopak często robił mi niespodzianki dlatego nie byłam zdziwiona kiedy poprosił mnie o to, abym zawiązała oczy. Zaprowadził mnie na plażę, w ciche i spokojne miejsce. Kiedy odsłoniłam oczy on klęczał przede mną z pierścionkiem. Oczywiście zgodziłam się i już nie mogłam się doczekać tego wyjątkowego dnia. Jednak przed nami było jeszcze sporo formalności do załatwienia. Na początku zaczęliśmy szukać Sali weselnej. Obydwoje zgadzaliśmy się co do tego, że powinna być ona wyjątkowa, bo przecież taki dzień jest tylko raz w życiu. Zdecydowaliśmy się na to, aby wesele legionowo odbyło się w niewielkiej miejscowości z daleka od miejskiego zgiełku. Wybraliśmy salę, która miała piękny ogród, w którym razem z gośćmi będziemy mogli zrobić sobie wyjątkowe zdjęcia. Poza tym menadżer sali dokładnie nam wszystko pokazał i przedstawił świetną ofertę. Byliśmy bardzo zadowoleni, że udało nam się tak szybko znaleźć tę salę. Dodatkowo pokazał nam on oferty dj, którzy często byli wynajmowani na wesela, które wcześniej się tutaj odbywały.

Wesele to wspaniały czas, w którym możemy się cieszyć tą wspaniałą chwilą. W dniu wesela sala wyglądała po prostu zjawiskowo. Wszystkie elementy takie jak ściana za młodą parą, dekoracje pasowały do siebie wręcz idealnie, a wszystko dzięki dekoratorce, którą również polecił nam menadżer sali.