Co zrobić żeby poderwać kobietę?

Co zrobić żeby poderwać kobietę?

W przypadku uwodzenia warto dowiedzieć się co jest właściwie istotą tego procesu. Postaram się przedstawić w tym tekście na czym właściwie polega podryw, dzięki czemu będziecie mogli lepiej sobie uporządkować swoją wiedzę na ten temat.

Wysoka wartość społeczna to klucz do podrywu

jak poderwać kobietęJeśli chodzi o uwodzenie kluczowe jest nadanie sobie wysokiej wartości w oczach kobiety. Niezależnie od tego ile macie pieniędzy czy też jak wyglądacie, możecie w oczach kobiet być najwspanialsi na świecie. Oczywiście wygląd czy pieniądze też mają pewne znaczenie, jednak kluczowy jest charakter. Gdy będziecie pewni siebie, to w oczach kobiety już jesteście na wysokiej pozycji. Mimo wszystko gdy zauważy, że nie traktujecie jej jakoś wyjątkowo, to podświadomie poczuje, że jesteście bardziej wartościowi. Jednocześnie także wszelkie rzeczy, które was wyróżniają na tle innych facetów pozwolą wam zwiększyć swoją wartość. Nie bez powodu pasje, silny charakter czy też inne rzeczy, pozwalają mężczyznom zdobywać kobiety. Gdyby każdy nagle stał się pewny siebie, to nie byłoby nic wyjątkowego, jednak większość ludzi czuje się mało wartościowa, a przy tym niepewna. Na ich tle będziecie się naprawdę wyróżniać. Zastanawiając się nad tym jak poderwać kobietę, trzeba postarać się o zapoznanie z rzeczami, które pozwolą zwiększyć wam waszą wartość społeczną. Jeśli tylko zdobędziecie odpowiednią wiedzę na ten temat, to będziecie mogli o wiele skuteczniej działać podczas uwodzenia, co przełoży się bezpośrednio na osiągane wyniki. Jednak trzeba przyznać, że kluczowe jest doświadczenie, więc powinniście jak najczęściej starać się podrywać kobiety.

Oczywiście jest dosyć wiele różnych rzeczy o których trzeba wiedzieć w przypadku podrywu. Myślę, że przejście odpowiednich kursów oraz przeczytanie książek na ten temat pozwoli wam lepiej działać w terenie. Jednak podstawą jest cały czas ciągła praktyka.

Close Menu