Brat wynajął powierzchnię magazynową

Brat wynajął powierzchnię magazynową

Jakiś czas temu mój brat otrzymał od swojego wujka sporą sumę gotówki. Mój brat nigdy nie był dość oszczędny, ale tym razem postanowił zainwestować we własną firmę, jednak nie wiedział tak naprawdę od czego zacząć i poprosił mnie o radę.

Pomogłam bratu wynająć powierzchnię magazynową

powierzchnie magazynowe gdańskNa samym początku stwierdziliśmy, że najlepszym rozwiązaniem będzie to, aby brat zajął czymś na czym się zna, a zna się na magazynach. Mógł więc prowadzić jakąś hurtownię, jednakże potrzeba by było zrobić odpowiedni biznesplan a przede wszystkim zakupić powierzchnię magazynową. Mieszkamy w Trójmieście, ale i tu nie łatwo jest wynająć dobry magazyn. Postanowiliśmy dodać ogłoszenie na stronie internetowej o treści powierzchnie magazynowe Gdańsk. Szukaliśmy również w internecie, kto wynajmuje takie miejsca. Już po jakimś czasie odezwała się do nas pewna kobieta, której mąż wynajmuje magazyny. Okazało się że mieszkają w Gdańsku, a sam magazyn znajduje się około trzystu metrów od naszego domu. Postanowiliśmy się spotkać i umówić. Mój brat był dosyć skrupulatnie nastawiony na to, aby szybko wynająć, jednak doradziłam mu, aby na spokojnie przeanalizował wszystkie plusy i minusy danego magazynu, aby dobrze zastanowił się czy nada się on na hurtownię. Na pierwszy rzut oka wyglądało wszystko dobrze. Sprawdziliśmy dokumentację oraz stan techniczny magazynu. Okazało się, że powierzchnia magazynowa jest w dobrym stanie i nie ma nic przeciwko to by właśnie ją wynająć.

W ten też sposób mój brat rozpoczął swoją działalność. Kilka miesięcy temu nawet odkupił tę powierzchnię magazynową od właściciela, dzięki temu zaoszczędził więcej pieniędzy. Jestem dumna z mojego brata, że udało mu się w tak łatwy sposób rozwinąć firmę, chociaż wiem że to jest i również moja zasługa.