Bramka piłkarska składana

Bramka piłkarska składana

Mój najmłodszy syn jest kibicem lokalnego klubu piłkarskiego i sam dużo czasu spędza na graniu w piłkę nożną. Mimo że ma pięć lat ma bardzo szeroką wiedzę i tylko o tym całymi dniami by mówił. Na jego zbliżające się imieniny postanowiłam kupić mu wyjątkowy prezent który nawiązywałby do jego pasji.

Bramki do piłki nożnej

bramka składanaMąż wraz z czterema synami dużo wolnego czasu spędza w ogrodzie na różnego rodzaju aktywnych grach. Najbardziej lubią spędzać czas na aktywnych grach sportowych i zręcznościowych. Z najmłodszym synem oczywiście gra dużo w piłkę nożną. Wspólnie wyznaczają małe boisko piłkarskie i robią prowizoryczne bramki. Przygotowanie boiska przed grą oraz skonstruowanie bramek zajmuje im zawsze sporo czasu. Pewnego ciepłego letniego popołudnia podczas kibicowania na tarasie wpadłam na pomysł jaki imieninowy prezent najbardziej ucieszyłby synka. Postanowiłam kupić akcesoria, które ułatwią grę w piłkę w ogrodzie. Nie wiedziałam do końca czego szukać ale w razie jakichkolwiek kłopotów postanowiłam poprosić o pomoc i radę męża który z pewnością miał większą wiedzę na temat piłki nożnej niż ja. Poszukiwania zaczęłam jeszcze tego samego wieczora. W sportowym sklepie internetowym znalazłam niedrogie, solidne i małe bramki piłkarskie, to było to czego szukałam. Bramki które szybko i łatwo można było rozłożyć na czas gry i złożyć tuż po niej. Bramka składana mogła być przechowywana w garażu, i po złożeniu nie zajmowała wiele miejsca. Zamówiłam dwie takie bramki i z niecierpliwością czekałam na kuriera. Byłam bardzo podekscytowana i zadowolona z wyboru prezentu dla synka.

Nie myliłam się syn bardzo ucieszył się na widok bramek i już w dniu imienin wraz z tatą przetestowali obie bramki podczas meczu. Montaż i demontaż bramek był bardzo prosty, a po skończonej grze złożone bramki trafiły do garażu.